کلاس های بازآموزی و تقویتی ریاضی/ ویژه تابستان 1402

به صورت حضوری و آنلاین در پایه های مختلف

 

 


کلاس های آموزش حضوری

تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان

تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان توسط خانم شفیع زاده با 10 سال سابقه آموزشی در تدریس خصوصی ریاضی  و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد خوراسگان در مقطع کارشناسی معماری و دانشگاه آزاد بندر عباس در مقطع کارشناسی ارشد معماری

کلاس های خصوصی ریاضی برای مقاطع دبستان تا دبیرستان، آموزشگاه اکولرن یکی از مراکز تدریس خصوصی در اصفهان است که به صورت تخصصی روی آموزش ریاضی تمرکز دارد. برای اطلاع از قیمت تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان به صورتی ساعتی یا در پکیج های ماهیانه با شماره های زیر تماس بگیرید. ما آماده صحبت و مشاوره با شما هستیم

شماره معلم خصوصی ریاضی در اصفهان : 09355126530

کلاس خصوصی ریاضی در اصفهان

در این آموزشگاه ریاضی با روش ها و راهکارهایی که مدرس ریاضی خانم شفیع زاده به دانش آموزان میدهد مشکل اضطراب ریاضی آنان از بین میرود و بهتر درس ریاضی را یاد میگیرند.

*آموزشگاه اکولرن یکی از صدها مراکز تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان می باشد که با در نظر گرفتن نیازهای روحی و روانی دانش آموزان یکی از بهترین مراکز تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان می باشد.

* افتخار ما این است که بعد از سالها تجربه تدریس، والدین و دانش آموزان ما را بهترین مرکز تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان می دانند. این مرکز با سالها تجربه در تدریس
خصوصی ریاضی در اصفهان با در نظر گرفتن تفاوتهای فردی دانش آموزان برای هر یک از آنها روشی جداگانه در نظر گرفته است و نحوه تدریس خصوصی ریاضی برای هریک از دانش آموزان این مجموعه منحصر به فرد است.هزینه تدریس خصوصی ریاضی برای پایه های مختلف متفاوت است.
معلم خصوصی ریاضی ششم درمنزل، معلم خصوصی ریاضی چهارم دبستان،معلم خصوصی ریاضی سوم و معلم های پایه های دیگر با تلاش و کوشش با بهترین شیوه های تدریس و آموزش های مفهومی توانستند اعتماد خانواده ها را جلب کنند .اکولرن با شیوه های منحصر به فرد خود آموزش ریاضی ابتدایی در اصفهان را به گونه ای دیگر به دانش آموزان ارائه داد. از طرف دیگر در پایه های هفتم هشتم، نهم، دهم و یازدهم تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان دراصفهان را ابتدا به صورت مفهومی و بعد از طی مراحلی توسط دانش آموز، به صورت تستی انجام می دهد. در صورتی که ساکن استان اصفهان باشید به تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان نیاز پیدا خواهید کرد در صورتی که به معلم ریاضی خصوصی در اصفهان احتیاج پیدا کردید یا معلم خصوصی ریاضی خانم مد نظر شما بود،با شماره معلم خصوصی ریاضی که در این سایت موجود می باشد تماس بگیرید و از خواندن ریاضی در مرکز آموزشی اکولرن لذت ببرید.

* در صورتی که به دنبال سایت معلم ریاضی هستید تا بتوانید از مطالب مفید و آموزنده آن استفاده کنید اکولرن انتخاب شما خواهد بود. یکی از سوالاتی که شما عزیزان می پرسید، قیمت تدریس خصوصی ریاضی دراصفهان می باشد که هر آموزشگاهی با توجه به خدماتی که ارائه می دهد مبلغی را پیشنهاد می دهد

برای اطلاع از هزینه کلاس های خصوصی ریاضی در اصفهان با شماره تلفن 09355126530 تماس بگیرید


آشنایی با مقاطع تحصیلی در مرکز آموزش ریاضی اکولرن

معلم خصوصی ریاضی در اصفهانبسیاری از دوستان در صفحات مختلف و یا در تماس‌هایی که با ما دارند سوالاتی می پرسند که نشان می دهد،می خواهند در مورد مقاطع تحصیلی مرکز آموزشی اکولرن بیشتر بدانند.

این مرکز مفتخر است که با سالها تجربه همراه با آموزگارانی دلسوز، در خدمت دانش آموزان عزیز می باشد و از دبستان تا دبیرستان به خدمت رسانی مشغول می باشد .

معلمان‌ دلسوز اکولرن تفاوت های فردی دانش آموزان را چه در پایه های مختلف و چه در پایه های یکسان درک می‌کنند و با توجه به همین موضوع در پایه های مختلف به تدریس مشغولند.معلم خصوصی ریاضی اول اصفهان با توجه به خصوصیات کودکان در این مقطع، تدریس خصوصی ریاضی اول اصفهان را با استفاده از سرگرمیهایی که کمک می کنند تا دانش آموزان کلاس ریاضی را دوست داشته باشند و در یادگیری درس ریاضی بکوشند، آموزش می دهد

تماس مستقیم با معلم خصوصی ریاضی در اصفهان : 09355126530

معلم خصوصی ریاضی دوم اصفهان می کوشد تا تدریس خصوصی ریاضی اصفهان را به فرآیندی لذت بخش تبدیل کند و در کنار درس ریاضی بازی‌هایی نیز با دانش آموز داشته باشد.

معلم خصوصی ریاضی سوم اصفهان کار بسیار دشواری دارد چون دانش آموز وارد مراحل پیچیده تری می شود و تدریس خصوصی ریاضی سوم اصفهان هم برای معلم و هم برای دانش آموزان سخت تر خواهد شد، البته جای هیچ نگرانی نیست آموزگاران این مرکز این مرحله را به خوبی طی می کنند.بعد از آن معلم خصوصی ریاضی چهارم اصفهان در این سال رسالت مهمی دارد و آن هم ساختن پایه ریاضی سال‌های پنجم و ششم است. تدریس خصوصی ریاضی چهارم اصفهان بسیار کلیدی است و معلمان این مرکز با آگاهی از این موضوع بهترین را ارائه می دهند. معلم خصوصی ریاضی پنجم کار دشواری پیش رو دارد چون او باید در کنار تدریس کتاب ریاضی پنجم دانسته های کلاس چهارم را نیز بررسی کند چون این دو کتاب، پایه ریاضی ششم هستند و تدریس خصوصی ریاضی پنجم اصفهان در مرکز ما مورد اعتماد خاص و عام است.

معلم خصوصی ریاضی ششم اصفهان با توجه به این نکته که دانش آموزان برای رفتن به مقطع دبیرستان باید درامتحانهای ارزشیابی مدارس‌ مختلف شرکت کنند. با استفاده از منابع مختلف مطالب را به دانش آموزان تفهیم می کند. تدریس خصوصی ریاضی ششم اصفهان کار بسیار پیچیده ای است و مطالب این پایه زیاد و دسته بندی آنها ضروری است. معلمان توانای اکولرن مطالب را مفهومی آموزش می دهند و در این زمینه بسیار توانا هستند.معلم خصوصی ریاضی هفتم اصفهان باید بداند که سطح مطالب برای برخی از دانش آموزان کلاس هفتم مشکل است و تدریس خصوصی ریاضی هفتم اصفهان باید با دقت و ظرافت برای دانش آموزان این مقطع انجام شود چون خیلی از دروس مانند هندسه و جبر در این کلاس پایه ریزی می شود

معلم خصوصی ریاضی هشتم اصفهان با بررسی مطالب آموخته شده در کلاس هفتم و گسترده کردن مطالب قبلی ، کلاس هشتم را به خوبی برای دانش آموزان هشتم تفهیم می کند، تدریس خصوصی ریاضی هشتم اصفهان در مرکز اکولرن حرفه ای انجام می پذیرد. معلم خصوصی ریاضی نهم اصفهان می بایست مطالب جدیدی را عنوان کند که پایه کلاسهای دهم، یازدهم و دوازدهم است.تدریس خصوصی ریاضی نهم اصفهان در مرکز اکولرن با استفاده از کتاب‌های پیشرفته دانش آموزان را برای امتحان ورودی مدارس آماده می کند.

معلم خصوصی ریاضی دهم اصفهان با توجه به شرایط کنکور ابتدا دروس را مفهومی و سپس با بیان تستهای هر مبحث، تدریس خصوصی ریاضی دهم اصفهان را به خوبی انجام می دهد. معلم خصوصی ریاضی یازدهم اصفهان مطالب را به خوبی بیان می کند و مفهوم درس را توضيح می دهد و تستهای طبقه بندی هر مبحث را به دانش آموزان ارائه می دهد البته قبل از این مرحله حل سؤالات تشریحی از واجبات است. تدریس خصوصی ریاضی یازدهم اصفهان در رشته های تجربی، ریاضی و انسانی انجام می شود.

معلم خصوصی ریاضی دوازدهم شرایط دانش آموزان این پایه را به خوبی درک می کند و مانند پایه های قبلی ابتدا تدریس مفهومی و سپس با حل سؤالات تستی دانش آموزان را یاری می کند، تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم در پایه های مختلف و کاملا حرفه ای انجام می پذیرد. اکولرن مفتخر است که در این سال‌ها حمایت و اعتماد شما را به دست آورده است و چه به صورت حضوری در اصفهان و چه به صورت آنلاین در سراسر ایران خدمتگزار شما بوده است،موفقیت و سربلندی همگی شما آرزوی مرکز اکولرن است

برای شرکت در کلاس های خصوصی ریاضی در اصفهان با شماره تلفن 09355126530 تماس بگیرید 


استفاده از روش های نوین در

تدریس خصوصی ریاضی


در روش‌های نوین تدریس ریاضی، دانش آموز و توانمندی ها و علایقش  مورد بررسی قرار می گیرد. آموزگار سعی می کند تا اوضاع فراگیر را بهبود بخشد. او در هنگام تدریس خصوصی ریاضی با استفاده از تمرین هایی که موضوع را برای دانش آموزان ملموس تر می کند و با استفاده از وسایل کمک آموزشی در یادگیری مفاهیم درس به دانش آموز می کوشد. در این روش آموزگار پا به پای دانش آموز اما پشت سر او حرکت می کند تا دانش آموز با تفکر در مورد مسائل و ابراز خود آنچه را آموخته است به منصه ظهور برساند و معلم کاستی هایش را درک کند و در رفع آنها بکوشد در این روش تدریس ریاضی فراگیر  درس را مفهومی و با عشق و علاقه  می آموزد. در تدریس خصوصی ریاضی وجود تعامل بین فراگیر و آموزگار ضروری است. معلم  برای هرجلسه تدریس خصوصی ریاضی با توجه به اطلاعاتی که دانش آموز و خانواده اش ارائه داده اند،اهدافی را مشخص می کند و برنا مه ای برای رسیدن به آنها اجرا می کند. در تدریس خصوصی ریاضی چون تعداد فراگیران کم است با طراحی منظم  برای تک تک هنر آموزان و ایجاد فرصت برای انجام تمرینها توسط هر کدام از آنها امر یادگیری تسهیل می گردد. یکی از بهترین روش‌های تدریس خصوصی ریاضی این است که  در مورد  مفاهیم درسها و سؤالات با دانش آموز صحبت شود… نظرات دانش آموز به طور کامل شنیده شود . مسائل را از دید خودش ارزیابی کند و آموزگار نیز با او همراهی کند گویا دانشمندانی هستند که در مورد نظریه ای با یکدیگر بحث می کنند و بعد از این گفتگو ها  دانش آموز سؤال را حل کند و همراه با آموزگار مورد بازبینی قرار دهد. اگر پاسخ درست بود در مورد عملکرد دانش آموز گفتگو شود و اگر اشتباه بود معلم  تا جایی که ممکن است دانش آموز را به سمت جواب هدایت کند زیرا  فراگیران سؤالات ناقص را بهتر فرا می گیرند. پس به او اجازه اشتباه کردن می دهد تا جایی که جواب درست را بیابد و ااگر نتوانست توضیح می دهد یا آموزش را تکرا ر می کند و دوباره تمرین جدیدی مطرح می کند … تمرین و تکرار در دانش آموزانی که اختلالات یادگیری نداشته باشند معجزه می کند…. در صورتی که دانش آموز اختلال یادگیری داشته باشد باید از روش‌های مداخله ای دیگر استفاده شود که با مراجعه به روانشناس و بازی درمان تا حد زیادی  مشکل اختلالات یادگیری مرتفع می شود…. البته از بازی های گروهی نظیر وسطی، هفت سنگ، کبدی و یک قل دوقل نباید غافل شد.

 در عصر حاضر زندگی انسان‌ها  سرعت پیدا کرده، وسایل ارتباط جمعی، فیلم‌ها، انیمیشن ها بر سرعت آن افزوده اند. دانش آموزی که باید 4 ساعت سر کلاس درس بنشیند تا در یک روند کندی باسواد شود، چگونه می تواند دل از رنگها و داستان‌هایی که پر از اتفاقات مختلف هیجان انگیز است بکند و در کلاس درس حاضر شود. جایی که او دوست دارد گذر زمان را نمی فهمد با موبایلش دنیاهای زیادی را طی می کند و بعد از چند ساعت مانند اصحاب کهف فکر می کند فقط کمی زمان سپری شده است. این فراگیر حاضر نیست چند دقیقه زمان بگذارد و سؤال ریاضی را حل کند.
فرآیند تدریس ریاضی برایش فرآیندی کند خواهد بود وهمین او را ناامید خواهد ساخت. از طرف دیگر بعد از بی توجهی های مکرر به این درس، توانایی هایش را از دست داده و مطالب جدید را نیز نمی آموزد. پس از مدتی اضطراب وجودش را فرا می گیرد و از روش حذف و اجتناب استفاده کرده و تلاشی برای آموزش ریاضی نمی کند. غافل از این که با استفاده از این روش نه تنها اضطراب‌ درمان نمی شود بلکه افزایش نیز می یابد. گروه آموزشی شفیع زاده با کادری مجرب تا امروز تلاش کرده که به کمک دانش آموزان و خانواده هایشان بشتابد و با بهترین روش های آموزش ریاضی به پیشرفت دانش آموزان عزیز کمک کند. این گروه تدریس ریاضی را از پایه و مفهومی انجام می دهد.
تدریس خصوصی ریاضی در این آموزشگاه از پایه سوم دبستان تا دهم دبیرستان رشته ریاضی و تجربی و یازدهم تجربی می باشد.
نکته بسیار مهم در مورد تدریس خصوصی ریاضی به قول استادم آقای نیازی این است که ((همه دانش آموزان در یک چیز مشترکند و آن این که همه با هم فرق دارند))
هنگامی که دانش آموز را در کلاس های ریاضی پر جمعیت ثبت نام می کنید، به دلیل تفاوت‌های فردی دانش آموز قادر به فراگیری کامل مطالب نخواهد بود و ممکن است فکر کند که استعداد ریاضی ندارد اما در تدریس خصوصی ریاضی به صورت فردی، آموزگار موظف است مطالب را به گونه ای بیان کند که فراگیر متوجه شود و چون فقط یک دانش آموز در کلاس خصوصی ریاضی قرار دارد، معلم با دادن چند تمرین از هر مبحث از یادگیری مطلب توسط دانش آموز مطمئن می شود. تدریس خصوصی ریاضی را با ما تجربه کنید

دوستانی گرد هم آمده اند تا با تشکیل کلاس خصوصی ریاضی در اصفهان، شکل نوینی از ارتباط بین معلم و دانش آموز را رقم بزنند. دوستی توام با احترامی که در کلاس خصوصی ریاضی اکولرن بین دانش آموزان و معلم خصوصی ریاضی برقرار می شود باعث پیشرفت در امر یاددهی و یادگیری می شود. مهمترین موضوع در اکولرن دانش آموز و یادگیری مطلب توسط اوست . در مرکز آموزشی اکولرن، معلم تلاش می کند بهترین شیوه را برای تدریس خصوصی ریاضی به هر دانش آموز متناسب با پایه و نیاز او بیابد.

کلاس خصوصی ریاضی ابتدایی و کلاس خصوصی ریاضی، دبیرستان دوره اول و دوم با کادری مجرب برگزار می شود و دانش آموزان موظف هستند پس از هر جلسه کلاس خصوصی ریاضی تکالیف ارائه شده را انجام بدهند واز طریق واتساپ برای معلم بفرستند تا معلم سوالات را بررسی کند و برای جلسه بعد اشکالات را بر طرف نماید. تدریس در کلاس خصوصی ریاضی ششم به دلیل امتحانات نهایی و تدریس در کلاس خصوصی ریاضی نهم به همان علت از حساسیت زیادی برخوردار است و دانش آموزان این مقاطع اکثرا مضطرب می باشند. آموزگاران با تجربه گروه آموزشی ما با آگاهی و مهارت در رفع این مشکل قدم برداشته اند و همواره موفق بوده و مورد تقدیر و تحسین اولیا دانش آموزان عزیز ما بوده اند. کلاس خصوصی ریاضی هفتم از نظر یاددهی و یادگیری نسبت به ریاضی کلاس ششم سهل تر است در صورتی که دانش آموزان، پیش از مواجهه با آن فکر می کنند که کلاس خصوصی ریاضی ششم برایشان آسان ترازهفتم خواهد بود. البته این قضیه برای همه دانش آموزان صدق نمی کند و برخی از دانش آموزان نظر متفاوتی دارند، اما تعداد دانش آموزان گروه اول بیشتر است. یکی از نکات مهمی که نباید از کنار آن به سادگی گذشت اهمیت کلاس خصوصی ریاضی هشتم می باشد زیرا این مقطع پایه ریاضی کلاس نهم که یکی از مهمترین پایه های ریاضی سالهای تحصیلی می باشد را می سازد و کلاس خصوصی ریاضی نهم فونداسیون ریاضی سالهای دهم ،یازدهم و دوازدهم است .

معلمان مجرب اکولرن اهمیت هر پایه ای را در زمان خود درک کرده اند و در هر زمان و هر کلاس چه کلاس خصوصی ریاضی حضوری و چه کلاس خصوصی ریاضی آنلای بهترین نتایج را به دست آورده اند و رمز موفقیت آنها علاوه بر دانش و مهارت ، آگاهی از علم روانشناسی در برخورد با دانش آموزان می باشد.

دوستان عزیزی سوال کرده اند هزینه کلاس خصوصی ریاضی ساعتی چند می باشد، پاسخ به این سوال برای مراکز آموزشی مختلف متفاوت است و بستگی به سابقه آموزشگاه و سابقه تدریس معلم دارد

تدریس خصوصی حسابداری در اصفهان

حسابدار در اصفهان