کلاس های آموزش حضوری

تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان

تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان توسط خانم شفی زاده با 10 سال سابقه آموزشی در تدریس خصوصی ریاضی  و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد خوراسگان در مقطع کارشناسی معماری و دانشگاه آزاد بندر عباس در مقطع کارشناسی ارشد معماری

کلاس های خصوصی ریاضی برای مقاطع دبستان تا دبیرستان، آموزشگاه اکولرن یکی از مراکز تدریس خصوصی در اصفهان است که به صورت تخصصی روی آموزش ریاضی تمرکز دارد. برای اطلاع از قیمت تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان به صورتی ساعتی یا در پکیج های ماهیانه با شماره های زیر تماس بگیرید. ما آماده صحبت و مشاوره با شما هست

شماره معلم خصوصی ریاضی اصفهان : 09355126530

 در این آموزشگاه خواهید داشت: معلم خصوصی ریاضی نهم اصفهان/ بهترین معلم ریاضی اصفهان برای تدریس ریاضی هشتم ، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم

...  همچنین تدریس ریاضی دبستان در اصفهان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی


استفاده از روش های نوین در

تدریس خصوصی ریاضی


در روش‌های نوین تدریس ریاضی، دانش آموز و توانمندی ها و علایقش  مورد بررسی قرار می گیرد. آموزگار سعی می کند تا اوضاع فراگیر را بهبود بخشد. او در هنگام تدریس خصوصی ریاضی با استفاده از تمرین هایی که موضوع را برای دانش آموزان ملموس تر می کند و با استفاده از وسایل کمک آموزشی در یادگیری مفاهیم درس به دانش آموز می کوشد. در این روش آموزگار پا به پای دانش آموز اما پشت سر او حرکت می کند تا دانش آموز با تفکر در مورد مسائل و ابراز خود آنچه را آموخته است به منصه ظهور برساند و معلم کاستی هایش را درک کند و در رفع آنها بکوشد در این روش تدریس ریاضی فراگیر  درس را مفهومی و با عشق و علاقه  می آموزد. در تدریس خصوصی ریاضی وجود تعامل بین فراگیر و آموزگار ضروری است. معلم  برای هرجلسه تدریس خصوصی ریاضی با توجه به اطلاعاتی که دانش آموز و خانواده اش ارائه داده اند،اهدافی را مشخص می کند و برنا مه ای برای رسیدن به آنها اجرا می کند. در تدریس خصوصی ریاضی چون تعداد فراگیران کم است با طراحی منظم  برای تک تک هنر آموزان و ایجاد فرصت برای انجام تمرینها توسط هر کدام از آنها امر یادگیری تسهیل می گردد. یکی از بهترین روش‌های تدریس خصوصی ریاضی این است که  در مورد  مفاهیم درسها و سؤالات با دانش آموز صحبت شود… نظرات دانش آموز به طور کامل شنیده شود . مسائل را از دید خودش ارزیابی کند و آموزگار نیز با او همراهی کند گویا دانشمندانی هستند که در مورد نظریه ای با یکدیگر بحث می کنند و بعد از این گفتگو ها  دانش آموز سؤال را حل کند و همراه با آموزگار مورد بازبینی قرار دهد. اگر پاسخ درست بود در مورد عملکرد دانش آموز گفتگو شود و اگر اشتباه بود معلم  تا جایی که ممکن است دانش آموز را به سمت جواب هدایت کند زیرا  فراگیران سؤالات ناقص را بهتر فرا می گیرند. پس به او اجازه اشتباه کردن می دهد تا جایی که جواب درست را بیابد و ااگر نتوانست توضیح می دهد یا آموزش را تکرا ر می کند و دوباره تمرین جدیدی مطرح می کند … تمرین و تکرار در دانش آموزانی که اختلالات یادگیری نداشته باشند معجزه می کند…. در صورتی که دانش آموز اختلال یادگیری داشته باشد باید از روش‌های مداخله ای دیگر استفاده می شود که با مراجعه به روانشناس و بازی درمان تا حد زیادی  مشکل اختلالات یادگیری مرتفع می شود…. البته از بازی های گروهی نظیر وسطی، هفت سنگ، کبدی و یک قل دوقل نباید غافل شد.

 در عصر حاضر زندگی انسان‌ها  سرعت پیدا کرده، وسایل ارتباط جمعی، فیلم‌ها، انیمیشن ها بر سرعت آن افزوده اند. دانش آموزی که باید 4 ساعت سر کلاس درس بنشیند تا در یک روند کندی باسواد شود، چگونه می تواند دل از رنگها و داستان‌هایی که پر از اتفاقات مختلف هیجان انگیز است بکند و در کلاس درس حاضر شود. جایی که او دوست دارد گذر زمان را نمی فهمد با موبایلش دنیاهای زیادی را طی می کند و بعد از چند ساعت مانند اصحاب کهف فکر می کند فقط کمی زمان سپری شده است. این فراگیر حاضر نیست چند دقیقه زمان بگذارد و سؤال ریاضی را حل کند.
فرآیند تدریس ریاضی برایش فرآیندی کند خواهد بود وهمین او را ناامید خواهد ساخت. از طرف دیگر بعد از بی توجهی های مکرر به این درس، توانایی هایش را از دست داده و مطالب جدید را نیز نمی آموزد. پس از مدتی اضطراب وجودش را فرا می گیرد و از روش حذف و اجتناب استفاده کرده و تلاشی برای آموزش ریاضی      نمی کند. غافل از این که با استفاده از این روش نه تنها اضطراب‌ درمان نمی شود بلکه افزایش نیز می یابد. گروه آموزشی شفیع زاده با کادری مجرب تا امروز تلاش کرده که به کمک دانش آموزان و خانواده هایشان بشتابد و با بهترین شیوه تدریس ریاضی به پیشرفت دانش آموزان عزیز کمک کند. این گروه تدریس ریاضی را از پایه و مفهومی انجام می دهد.
تدریس خصوصی ریاضی در این آموزشگاه از پایه سوم دبستان تا دهم دبیرستان رشته ریاضی و تجربی و یازدهم تجربی می باشد.
نکته بسیار مهم در مورد تدریس خصوصی ریاضی به قول استادم آقای نیازی این است که ((همه دانش آموزان در یک چیز مشترکند و آن این که همه با هم فرق دارند))
هنگامی که دانش آموز را در کلاسهای ریاضی پر جمعیت ثبت نام می کنید، به دلیل تفاوت‌های فردی دانش آموز قادر به فراگیری کامل مطالب نخواهد بود و ممکن است فکر کند که استعداد ریاضی ندارد اما در تدریس خصوصی ریاضی به صورت فردی، آموزگار موظف است مطالب را به گونه ای بیان کند که فراگیر متوجه شود و چون فقط یک دانش آموز در کلاس خصوصی ریاضی قرار دارد، معلم با دادن جند تمرین از هر مبحث از یادگیری مطلب توسط دانش آموز مطمئن می شود. تدریس خصوصی ریاضی را با ما تجربه کنید.